WAŻNE!

Zanim przystąpisz do przyklejania naszych wlepek, pamiętaj aby dobrze wyczyścić i odtłuścić powierzchnię pod naklejki. Możesz wykorzystać do tego np. wodę z płynem a następnie odtłuścić powierzchnię jakimś alkoholem, benzyną ekstrakcyjną lub płynem do mycia okien.

1. Dociśnij naklejkę

Wszystkie nasze naklejki posiadają folię transportową. Dlatego przed naklejaniem upewnij się, że naklejka jest dobrze dociśnięta do folii. Posuwistym ruchem dociśnij naklejkę do folii używając naszych rakli, lub czegoś na kształt.

2. Zdejmij papier podkładowy

Odklej powoli papier podkładowy naklejki, tak aby sama naklejka znalazła się w całości na folii transportowej. Jeżeli pewne elementy nie chcą się odkleić od papieru wróć do pierwszego kroku.

3. Przyklej naklejkę

Przymierz naklejkę do docelowego miejsca i dociśnij jeden z boków nakleki. Następnie powoli dociskaj i przesuwaj raklę po folii transportowej w kierunku drugiego boku, tak aby nie powstały nigdzie pęcherzyki powietrza. Pamiętaj aby się postarać, ponieważ masz tylko jedną szansę!

4. Dociśnij naklejkę

Jak udało Ci się już przykleić naklejkę tam gdzie trzeba, mocno dociśnij naklejkę i folię transportową do podłoża, raklą lub przygotowanym do tego narzędziem.

5. Zdejmij folię transportową

Powoli odklej folię transportową. Pamiętaj aby robić to pod dużym kątem. Jeżeli jakieś elementy nie chcą się odkleić od folii transportowej wróć do kroku czwartego.

6. Dociśnij naklejkę

Po zdjęciu folii transportowej, dociśnij jeszcze raz samą naklejkę palcami. Zwróć uwagęna krawęcie i rogi naklejki.

Gratulujemy! To wszystko!